Dj Muzir – 90’lar Gecesi
All day - 29 November 2023

Türk kimlikleriyle Avrupa’da kitleleri peşine takan Eko Fresh ve Summer Cem, Nefret efsanesinin ardından solo kariyerleri ve İstanbul Attack projesiyle gündemde yer eden Fuchs ve Kasırga, Rap müziğe yön veren isimlerden Fuat ve son dönemlerde yeraltından çıkışlarıyla kitleleri peşinden sürüklemeye hazırlanan Sansar Salvo ve Patron’un yanı sıra Tepki, Bakırköy İstasyon, Şanışer, Elçin Orçun, Beta, Kaos, Sokrat ST, Cumali, Kamufle, Sancak ve İtaat de organizasyonda sahne alacak isimler.

DJ Muzir ve Scratch Team’in plakların başında bulunacağı organizasyonda “Style Attack” ve “Dancing Game” isimli b-boy ve b-girl gruplarının canlı gösterilerinin yanı sıra Isaac ve Omer’in graffiti performanslarını da canlı izleyebileceksiniz.

6 Şubat 2011 tarihinde Bakırköy’de düzenlenecek organizasyona Hayal Dünyası (Büyülü Sahne) ev sahipliği yapacak. Girişlerin 20 TL olacağı bu organizasyon saat 12.00-20.00 arasında sizlere unutamayacağınız bir Hiphop günü yaşatmayı vaat ediyor.

Tarih: 6 Şubat 2011 - Pazar
Mekan: Hayal Dünyası (Büyülü Sahne)
Adres: Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Üstün Pasajı No: 7/1 Bakırköy Ptt Sokağı Bakırköy / İstanbul
Saat: 12:00-20:00
Giriş: 20 TL

Not: Ayrıca organizasyonda sponsor firmalardan Mangastar ve Shakk Türkiye’in satış standları açılacaktır. Ayrıca çoğu MC’nin cd ve posterlerini de yine bu organizasyonda temin edebilirsiniz.

    Back to top
    Rezervasyon Yap