DUYURULAR

Yeni Web Sitemiz Yayında 400 478 birdatel

Yeni Web Sitemiz Yayında

Yeni web sitemizden etkinlikler ve şirketimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Toplantı salonlarımız, Youtuber Stüdyosu ve Podcast stüdyolarımıza rezervasyon yapabilirsiniz. Duyurularımızı takip edebilir güncel kalabilirsiniz.

read more
Cumhuriyetimiz 100 Yaşında 500 500 birdatel

Cumhuriyetimiz 100 Yaşında

Bird Atelier olarak Ulusal birliğimizin ve toplumsal barışın en önemli güvencesi olan Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıl dönümünde, Türk Ulusunu Cumhuriyet değerleriyle buluşturan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere özgürlük ve bağımsızlık uğruna canlarını feda eden şehitlerimiz ile gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle andık.

read more
Stüdyolarımız Restorasyonu Bitmek Üzere 2560 1764 birdatel

Stüdyolarımız Restorasyonu Bitmek Üzere

Binamızda yapılan tadilatlar ve düzenlemeler devam ederken, Toplantı salonlarımız yeni hali bitmek üzere olduğunu ve daha konforlu hizmet anlayışı önceliğimiz olacaktır. Blank white projector screen mockup in a meeting room

read more
Konaklama Hizmetimiz Başlatılıyor 1400 933 birdatel

Konaklama Hizmetimiz Başlatılıyor

Bird Atelier olarak profesyonel ve konfor odaklı hizmet anlayışındayız. Bu aşamada otel ve konaklama hizmetimiz olan Bird Nest hizmetimiz ile otelimizi açmak için hazırlıklarımız tüm hızıyla devam etmekte ve bizi takip ederek daha geniş bilgiler almanızı isteriz.

read more

    Back to top
    Rezervasyon Yap